BENDRUOMENĖS TRADICIJOS

• Užgavėnės
  • Vasario 16-osios šventė

Gerumo akcija

Jau dešimtmetį gyvuoja graži tradicija pasikviesti į svečius Kauno Vaiko raidos klinikos "Lopšelis" ugdytinius. Mūsų vaikai mokosi suprasti ir užjausti vaikučius, kurie neturi šeimos, o mažieji svečiai turi galimybę stebėti vaikų spektaklį, žaisti, muzikuoti su vyresniais vaikais. Ši tradicija puoselėjama auklėtojos Jovitos Bobinienės iniciatyva.

Dalyvavimas miesto renginiuose

Muzikos pedagogė Giedrė Motiejūnienė kasmet rengia muzikai gabius ugdytinius Kauno ikimokyklinių įstaigų jungtinio choro pasirodymams. Choro dalyviai pasirodo Lietuvos nepriklausomybės dienai, Šeimos dienai skirtuose renginiuose.

Nuo 1999 m. dalyvaujame tradiciniame renginių cikle "Teatro dienelės vaikų darželiuose", kurį rengia Kauno ikimokyklinių įstaigų vaikų vaidybinės veiklos draugija "Pasakaitė". Esame vaikų vaidybinės veiklos entuziastai, todėl šios draugijos gretose yra direktorės pavaduotoja ugdymui Lijana Vadopalienė (valdyboje), muzikos pedagogė Giedrė Motiejūnienė, kūno kultūros pedagogė Renata Bezykornova, auklėtojos metodininkės Diana Grinienė ir Dalė Sutkutė.

Kiekvieną pavasarį muzikos mylėtojus sukviečia tradicinis muzikos festivalis "Kaunas Jazz". Mūsų vaikai dalyvauja tradicinėje piešimo akcijoje "Kaunas Jazz ant grindinio", kuris vyksta Nepriklausomybės aikštėje.

Kūno kultūros pedagogės Renatos Bezykornovos iniciatyva mūsų ugdytiniai yra nuolatiniai miesto sporto švenčių dalyviai. Bendruomeniškumo jausmą ir sportinius gebėjimus jie ugdosi Lietuvos ikimokyklinukų olimpiniuose festivaliuose, kurie vyksta S.Dariaus ir S. Girėno sporto stadione, dalyvauja masinėse mankštose, sporto šventėse futbolo manieže, Laisvės alėjoje ir kt.

Mūsų vaikai yra tradicinio projekto "Muzika spalvų ir vėjo", kurį organizuoja Kauno ikimokyklinių įstaigų dailės ugdytojų draugija, dalyviai. Kiekvieną rudenį vaikai grožisi Kauno botanikos sodo augalais, o savo įspūdžius išreiškia piešiniais.